Akcesoria komórkowe dla każdego

Akcesoria komórkowe to nie tylko gadżety, które przeważnie jedynie „wyglądają” aniżeli spełniają jakąś funkcję. Wszak na rynku dostępne są różne narzędzia, dzięki którym korzystanie z telefonu będzie wygodniejsze i łatwiejsze, a ich posiadanie to nie tylko nowa moda, ale faktyczne korzyści i komfort użytkowania.

Kabel Micro USB

Pozornie coś, co wielu z nas uważa za zbędny przedmiot. A jednak ma wiele zastosowań. Może on być wykorzystywany jako przejściówka do radia samochodowego, aby móc słuchać muzyki, którą mamy na telefonie. W ten łatwy sposób unikniemy zgubienia karty SD czy pendriv’a. Oczywistą kwestią jest użycie kabla do naładowania telefonu, podłączając go np. do ładowarki samochodowej. W trasie – nieocenione. Gdy pamięć w telefonie powoli się zapełnia, możemy „przerzucić” zdjęcia lub filmy na komputer, właśnie dzięki złączu USB.

Powerbank

Nieduże akcesorium, które zmieści się w każdej damskiej torebce 😉 Mając go przy sobie, mamy pewność, że telefon nie rozładuje się w ciągu dnia. Jest to istotne dla osób, dla których smartfon jest narzędziem pracy. Podczas zakupu warto wybrać taki przenośny akumulator, który ma największą pojemność, dzięki czemu będziemy mieć możliwość nawet kilkukrotnego naładowania telefonu.

Pokrowiec

Niech podniesie rękę w górę ten, komu telefon ani razu nie upadł na ziemię… Niestety zdarzają się sytuacje, w których nie jesteśmy w stanie zapanować nad naszym urządzeniem. Możemy np. potknąć się na schodach i wypuścić telefon z rąk lub może on nam wypaść z kieszeni. Z pewnością bliskie spotkanie telefonu z chodnikiem nie skończy się dobrze. Dlatego warto zaopatrzyć się w pokrowiec, który uchroni nasz telefon, np. etui Galaxy S9+ Plus. Wiadomo, że najnowsze telefony nie są same w sobie aż tak wytrzymałe jak niezniszczalna Nokia 3310 ;). W związku z tym należałoby go odpowiednio zabezpieczyć, abyśmy mogli cieszyć się nim kilka ładnych lat.

Słuchawki bluetooth

Jest to dobre rozwiązanie w szczególności dla kierowców. Jak wiadomo, powinni oni skupić się na drodze, a nie dzwoniącym telefonie. W dodatku za rozmowę przez telefon (trzymając go w ręku) można dostać mandat. A po co robić sobie niepotrzebne koszty? Lepiej zainwestować w dobry zestaw słuchawkowy bluetooth.