Depilacja pastą cukrową

beautySzukałam całkiem niedawno dobrego salonu, w którym jest oferowana depilacja pastą cukrową w Warszawie. Siostra poleciła mi pewne studio kosmetyczne. Wcześniej sama poszukiwała tego typu miejsca. Dzisiaj jest tam już stałą bywalczynią. Z racji tego, że wydawała się być bardzo zadowolona, przekonała również mnie.

Trochę się obawiałam, gdyż miałam już dosyć bolesne doświadczenie z depilacją woskiem. Mimo to zaryzykowałam. I nie pomyliłam się.

Gabinet, do którego weszłam był bardzo przyjemny i czysty. W powietrzu unosił się przyjemny aromat wanilii i drzewa sandałowego. Muszę przyznać, że mnie to uspokoiło. Pani kosmetolog poprosiła, abym zajęła miejsce w fotelu. Objaśniła mi krok po kroku na czym ten zabieg będzie polegał. Przychodząc do tego salonu, byłam już trochę przygotowana z tego, co tam miało nastąpić, jednakże ta rozmowa była mi potrzebna.

Pani kosmetolog przygotowała mnie do depilacji. Poprosiła, abym się rozluźniła, włączyła przyjemną muzyczkę. Oczywiście bardzo szybko się zrelaksowałam. Chwilę później na moich łydkach już miałam pastę cukrową. Nie mogę narzekać, gdyż jest to o wiele lepsza i mniej bolesna forma depilacji niż depilacja woskiem. Byłam bardzo mile zaskoczona.

Moje nogi były gładkie, a dodatkowo bez podrażnionego naskórka. Co więcej, ta forma depilacji dała mi satysfakcję na dłuższy czas niż przy standardowej, domowej depilacji depilatorem. Polecam, jestem bardzo zadowolona.