Dobry salon z depilacją pastą cukrową w Warszawie

kobietaCałkiem niedawno przeprowadziłam się z Torunia do Warszawy. Nowa praca, nowe miasto, nowi ludzie – wszystko to mnie jednocześnie ekscytowało i trochę przerażało. W firmie, w której otrzymałam zatrudnienie wszyscy dobrze się znali. Byłam typową, klasyczną świeżynką.

Nie znam miasta zbyt dobrze. Minie pewnie sporo czasu, zanim dobrze poznam okolicę. Często więc, jeśli tylko miałam wolną chwilę, spacerowałam aby poznać miasto. Pewnego razu, całkiem przypadkiem, udało mi się trafić na salon kosmetyczny. Wydawał się być dosyć elegancki, czym przypadł mi do gustu. Poza tym stwierdziłam, że przydałaby mi się chwila relaksu i odpoczynku, więc może warto byłoby skorzystać z oferowanych w salonie usług?

Postanowiłam, że wybiorę się tam w sobotę. Udało mi się umówić właśnie na ten dzień. Oczywiście twierdziłam, że skończę swoją wizytę jedynie na zabiegach pielęgnacyjnych twarzy. Przy rozmowie z panią kosmetolog, zachwalała ona bardzo depilację pastą cukrową. Nigdy nie stosowałam tej metody, mimo, że słyszałam, że jest bardzo dobra i mało bolesna. Po chwili zastanowienia, już po wykonanych zabiegach na twarz, umówiłam się w następnym tygodniu na wypróbowanie tej past cukrowej.

Dzisiaj mogę powiedzieć tylko tyle, nie zamieniłabym tego typu rozwiązania na żadne inne. Jest to najlepsza metoda, jaka do tej pory stosowałam. Absolutnie nie ujmując niczego np. depilacji woskiem. Jednakże ta jest o wiele przyjemniejsza i nie ma szans na to, aby wystąpiły jakiekolwiek skutki uboczne.