Efektywna i miła nauka

Nauka może być miłą przygodą i wcale nie musi być nudna i trudna. Edukacja w miłej atmosferze z dużą efektywnością obecnie jest możliwa, dzięki specjalnie stworzonej w tym celu platformie edukacyjnej https://www.squla.pl/ przeznaczonej dla dzieci od wieku przedszkolnego aż do ukończenia szóstej klasy szkoły podstawowej. Dzieci najlepiej uczą się i wykorzystują swoje zdolności podczas zabawy, co jest naukowo udowodnione. Z pomocą platformy mogą one w pełni wykorzystać swój potencjał, co z pewnością przejawi się na wynikach w nauce. Squla.pl może być używana na komputerze, laptopie, tablecie oraz smartfonie za pomocą specjalnej aplikacji, w ten sposób dziecko będzie mogło z niej korzystać również podczas wyjazdów.

Strona została tak zaprojektowana, aby dziecko bez żadnego problemu mogło z niej korzystać. Zadania zrobione są w formie gier i quizów w ciekawej szacie graficznej, zawierają one również interesujące filmy edukacyjne które przyciągną uwagę młodych użytkowników. Dodatkowo za każde pozytywnie rozwiązane zadanie otrzymują monety, które po uzbieraniu określonej liczby można wymienić na nagrody. Dzieci uwielbiają tego typu rzeczy, mobilizuje je do rozwiązywania większej liczby zadań. Istnieje również możliwość komunikacji się z innymi dziećmi, dzięki czemu na bieżąco będą one mogły wymieniać się swoimi wiadomościami zdobytymi podczas nauki.

W jednym miejscu znajdują się wszystkie przedmioty szkolne łącznie z językiem angielskim oraz językiem niemieckim od przedszkola, zerówkę aż do ostatniej klasy SP zgodne z wytycznymi MEN (Ministerstwa Edukacji Narodowej). Dzięki temu nie ma potrzeba korzystania z żadnych innych dodatkowych aplikacji, aby dziecko mogło być na bieżąco z określonym materiałem, a także mamy pewność, że uczy się tego co jest wymagane i z pewnością wykorzysta tą wiedzę w szkole. Bez kłopotu dziecko może powtórzyć program z poprzednich lat albo przejść na wyższy poziom, jeżeli nauka idzie sprawnie. W ten sposób uczeń nie będzie stał w jednym miejscu i nie będzie marnował swoich możliwości. Strona jest stale aktualizowana oraz dodawane są do niej nowe zadania, aby urozmaicić swój program nauczania. Nowe zadania to przecież nowe wyzwania.

Kolejną dużą zaletą squla.pl jest to, że rodzic ma swój folder na którym umieszczone są wszystkie niezbędne informacje na temat działania platformy. Po zarejestrowaniu otrzymuje dostęp do konta rodzicielskiego z dostępem o postępach w nauce siedem dni w tygodniu przez całą dobę. Otrzymuje także cotygodniowe raporty z podkreśleniem tego co dziecku sprawia największy kłopot. Dzięki temu w porę można wyłapać braki i je uzupełnić, aby nie narobiły się zaległości. Aby zaznajomić się z ofertą została opracowana wersja demo.

Warto zainwestować i skorzystać z takiej właśnie platformy edukacyjnej, która da szanse rozwinąć skrzydła uczniom. Od tej pory dziecko samo chętnie będzie chciało się uczyć, bez przymusu i smutnej miny, że znowu trzeba otworzyć podręcznik. Nauka stanie się miła, przyjemna i co najważniejsze przyniesie pozytywne rezultaty, które będą widoczne na świadectwie.