Etui Plantwear – drewniana wizytówka Twojego

W Plantwear wierzymy, że nowoczesne technologie mogą iść w parze z tradycyjnymi, znanymi od wieków materiałami. Naszą inspiracją od zawsze jest drewno, które wykorzystujemy do produkcji zegarków czy okularów.

Teraz z pomocą rodzimych i egzotycznych gatunków drzew udało nam się stworzyć jedyne w swoim rodzaju etui na telefony komórkowe. Lubisz gadżety? Chcesz, by Twój smartphone zaskakiwał niebanalnym wyglądem? Już dziś sprawdź nasze drewniane obudowy, które staną się wizytówką twojego telefonu!

Do wyboru do koloru

To, co cenimy w drewnie najbardziej, to jego nieprzewidywalność. Zróżnicowanie pod względem kolorystyki i układu słojów dało nam szansę, by wyprodukować ręcznie etui, wśród których żadne nie jest identyczne. Naturalne właściwości drewna to naszym zdaniem jego największy atut, wyróżniający obudowy drewniane na tle innych, dostępnych wśród akcesoriów do urządzeń mobilnych. Jako pasjonaci zabawy z formą, drewniane etui na Iphone`a i Samsunga wzbogaciliśmy o oryginalne wzory utrzymane w etnicznym, geometrycznym i kwiatowych klimacie w różnych kolorach.

Maksymalna ochrona przed rysami

Wiemy, że nawet najmniejsza rysa jest w stanie skutecznie popsuć naszą radość z nowego telefonu. Dlatego by jej uniknąć warto szybko zaopatrzyć się w solidnie wykonane i idealnie spasowane etui –  takie jak obudowy z drewna, dostępne w ofercie Plantwear. Z pomocą wytrzymałych case`ów na telefon uchronisz urządzenie przed potencjalnym upadkiem i porysowaniem, na które narażone jest ono kiedy jesteś w szkole, pracy czy w trakcie spotkania ze znajomymi.

Drewniane dzieła sztuki

To, co wyróżnia nasze drewniane obudowy to w pełni ręczny proces ich powstawania. Kierujemy się podczas niego maksymalną dbałością o najmniejsze detale, co pozwala nam tworzyć małe, drewniane dzieła sztuki, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników telefonów. Przekonaj się o tym, jak niewielkie dodatek ręcznie robionego etui na telefon może odmienić twoje ulubione urządzenie na stronie internetowej https://plantwear.pl/kategoria/drewniane-etui/