Kobieca moc w duży wymiarze

Zgrabne modelki na plakatach renomowanych butików to już przeszłość. Teraz liczy się przede wszystkim duży rozmiar i okrągłe kształty. Jak poczuć kobiecą moc gdy na metce widnieje 2 XL?

Mniej nie znaczy więcej

Każda kobieta ma jakieś kompleksy. Jedne dotyczą wyglądu twarzy, nosa czy ust, a inne rozmiaru biustu i obwodu bioder. Ciągła moda na odchudzania, siłownię i bycie fit, powoli odchodzi w niepamięć. Modelki na wybiegach przestają przypominać wychudzone manekiny z wystawy Yves Saint Laurent, a Panie z okładek Vogue’a czy Porter’a noszą 2 XL i są z tego najzwyczajniej w świecie dumne.

Dlaczego tendencję do wychudzonych prezenterek najnowszych kolekcji Kazar’u czy Dior’a uległy tak fundamentalnej przemianie? Chociażby dlatego, że zaczyna się to robić nudne, a na całym świecie rosną statystyki osób, które mówią, że duże jest piękne. Nawet jeżeli nadal jesteś pełna niesłusznych kompleksów albo myślisz, że nie zasługujesz na bycie seksowną i atrakcyjną, to powinnaś się przekonać, że warto założyć coś naprawdę ekstrawaganckiego. Naukowcy już nie raz udowodnili, że puszyste kobiety, które mimo obfitych kształtów noszą erotyczną i wyzywającą bieliznę, lepiej czują się w swoim ciele i są częściej adorowane przez mężczyzn.

Seksapil na co dzień

Teraz pewnie pomyślisz, że masz chodzić po ulicy w stroju mikołajki zakupionym w sex-shop’ie albo z połową ciała na wierzchu. Nie o to w tym chodzi. Pani, która ubiera pończochy zamiast rajstop i koronkowe figi zamiast bawełnianych, czuje się pewna siebie, a to emanuje na zewnątrz. Jest szczęśliwsza, uśmiecha się i potrafi pokazać, że mimo 2 XL, ma klasę, seksapil i kobiecą moc.

Duży rozmiar biustu, szerokie biodra i obfite pośladki, to ikona piękna i seksapilu. Możesz nosić zmysłowe i uwodzicielskie koszulki, halki i pończochy. Powinnaś pokazywać to co jest w Tobie piękne. Przekopałaś szafę i stwierdzasz, że nic takiego nie masz? Nic nie szkodzi! Zobacz jaka bielizna erotyczna damska duże rozmiary jest do upolowania w sklepach.

Nocne igraszki

Noc to idealny czas na regenerację ciała i urody. Musisz wypocząć, by rano obudzić się rześka i pełna życia. Aby tak się stało, zamień nudne pidżamy na bielizna damska duże rozmiary i kuś nawet podczas snu. Niech Twoim noworocznym postanowieniem będzie zdobycie pewności siebie i noszenie kokieteryjnej bielizny.