Look of the day – plażowe inspiracje 2018

Już z niecierpliwością wypatrujesz daty z urlopem w kalendarzu, przeglądasz internet w poszukiwaniu najmodniejszego stroju kąpielowego i odkurzasz walizki, spoczywające od zeszłego roku na strychu? Świetnie trafiłaś, ponieważ w tym artykule zajmiemy się tematem gorących trendów w branży bikini na ten sezon. Zaczynamy!

Określ typ swojej sylwetki

Pierwsze zadanie przed wyjazdem na wakacje i kupieniem bikini to określenie typu swojej sylwetki. Wieczorem stań przed lustrem w bieliźnie i sprawdź, czy jesteś gruszką, klepsydrą, a może Twoja figura przypomina kształtem trójkąt? Dzięki temu testowi wybierzesz strój, który zakryje to co niepotrzebne, a wyeksponuje piękno Twojego ciała.

Odkurz szafę i sprawdź zapasy bikini

Na pewno masz kilka z wyprzedaży w poprzednim sezonie. Jeżeli nie są już na topie albo nawet ich nie założyłaś, zrób zdjęcia i wystaw na serwisach aukcyjnych, a za zarobione pieniądze kup jeden, ale za to zjawiskowy i modny strój, w którym będziesz czuła się świetnie i kobieco. Przepiękne stroje plażowe to podstawa udanego urlopu oraz dobrego samopoczucia. Dzięki wybraniu odpowiedniego, nie będziesz musiała chować się pod pareo, czy parasolem. Brzmi bosko.

Kiedy Cię przybyło, a nie masz ochoty na zrzucenie zbędnych kilogramów

To, że tu i ówdzie masz za dużo ciała, nie oznacza, że za chwilę będziesz 2 razy dziennie biegać na siłownię i korzystać z usług cateringu pudełkowego. Idealny plan na taki stan rzeczy? Seksowne, ale odpowiednio dopasowane kostiumy kąpielowe jednoczęściowe. Najlepsze będą czarne, podkreślające biust, ale maskujące szerokie uda lub boczne fałdki.

Last minute – ukryć to co zbędne w kilka chwil

Co jeszcze możesz zrobić, by wyszczuplić sylwetkę? Kupić odpowiednie pareo, wiązane na biodrach albo pobawić się kolorami i fasonami stroju czy biżuterią. Dobry pomysł to również joga, dzięki ćwiczeniom zbudujesz trochę mięśni na nogach oraz brzuchu i przestaniesz czuć się niekomfortowo. Wręcz przeciwnie – poprawisz przemianę materii, uspokoisz ciało i nauczysz się oddychać pełną piersią. Udanych wakacji!