Manicure Vinylux – co to takiego?

fingernails-259972_640W każdej dziedzinie można zauważyć pewne postępy, czasami nawet zbyt gwałtowne. Dzieje sie tak również w dziedzinie stylizacji paznokci. Całkiem niedawno bardzo popularne było przedłużanie paznokci metodą żelową. Na chwile obecną trochę odeszliśmy od takiego rozwiązania, zastępując je innym, bardziej efektywnym i nowatorskim.

Dzięki takiemu właśnie rozwojowi pojawił się manicure hybrydowy. Podobnie jak w metodzie żelowej trzeba stosować do niego lampę UV w celu utwardzania. Jednakże nie trzeba spiłowywać połowy płytki, a co za tym idzie, nasze paznokcie nie niszczą się.

Jednakże na rynku pojawiła się nowa metoda manicure zwana Vinylux. Jest to bardzo zbliżone rozwiązanie do hybrydowego, jednakże nie musimy używać lampy, aby utwardzić lakier. Nakłada się go tak samo jak lakier klasyczny. Czas schnięcia to około piętnastu minut. Własnie to, że jest to połączenie lakierów klasycznych z hybrydowymi czyni tę metodę tak bardzo nowatorską.

Sam lakier z płytki można usunąć w bardzo łatwy sposób, gdyz za pomocą zwykłego zmywacza do paznokci. Nie sprawia to większej trudności. dodatkową ich zaletą jest fakt, że lakiery te posiadają kolory identycznie jak lakiery hybrydowe, dzięki czemu można połączyć Vinylux na paznokciach u dłoni z hybrydą na paznokciach u stóp.

Lakier tego typu, jeśli tylko jest dobrze nałożony, na pewno sprawdzi się u wielu pań, które będą zadowolone z takiego rozwiązania. Warto zatem już dziś poszukać w Warszawie odpowiedniego salonyu, który oferuje tę właśnie metodę.