Opalanie natryskowe alternatywą dla solarium

Kobiety coraz chętniej korzystają z różnych zabiegów kosmetycznych. Jednym z nich jest opalanie natryskowe, które z roku na rok cieszy się większym zainteresowaniem. Śmiało można stwierdzić, że jest to doskonała alternatywa dla solarium. Bo którzy miłośnicy opalenizny nie chcieliby jej uzyskać w pełni bezpieczny i zdrowy dla naszej skóry sposób? Czym właściwie jest ten rodzaj opalania i czy warto w niego zainwestować?

Opalanie natryskowe jest najbardziej bezpiecznym sposobem opalania ciała. Polega ono na równomiernym rozpyleniu na skórę delikatnego płynu opalającego. Preparat ten nawilża skórę, nie uczula oraz nie prowadzi do powstawania przebarwień. Nie zostawia plam jak samoopalacz, a także sprawia, że skóra zyskuje piękny, naturalny efekt opalenizny. Co ważne, działa wyłącznie na warstwę rogową naskórka eliminując ryzyko zachorowania np. na raka skóry, dlatego z tej metody można korzystać tak często, jak tylko ma się ochotę.

 Zalety opalania natryskowego:

  • naturalny efekt opalenizny utrzymujący się nawet do 10 dni,
  • brak ekspozycji skóry na promieniowanie UVA i UVB,
  • zabieg odpowiedni dla każdego typu cery, nawet bardzo wrażliwej,
  • odpowiedni dla alergików oraz kobiet w ciąży,
  • super sposób na szybką opaleniznę (na wesela, przyjęcia, studniówki itp.),
  • preparat wysycha zaraz po nałożeniu,
  • opalenizna schodzi równomiernie.

Opalanie natryskowe kontra solarium

Opalanie natryskowe jest bezpieczne dla naszej skóry. W przeciwieństwie do lamp w solarium, nie emituje szkodliwych promieni UV i nie przyczynia się do groźnych chorób skóry. Ponadto nie przyspiesza procesu jej starzenia. Opalanie w solarium, w odróżnieniu od opalania natryskowego, często wywołuje reakcje alergiczne. Zaletą opalania natryskowego jest także równomierny efekt brązowienia skóry, czego nie można powiedzieć o solarium. Z tego rodzaju opalania mogą skorzystać również kobiety w ciąży. Co więcej, metoda Airbrush Tanning dodatkowo nawilża i odżywia skórę.

Po opalaniu

Przez około 8 godzin po zabiegu należy unikać kontaktu z wodą. Po tym czasie zmywamy preparat pod prysznicem za pomocą żelu. Aby efekt opalenizny utrzymywał się jak najdłużej, warto nawilżać skórę balsamem.

Więcej informacji o opalaniu natryskowym znajduje się tutaj: http://opalanie-natryskowe.com/.