Outline nails – hit sezonu

portrait-865007_640

Nail bar to miejsce, które cieszy się coraz większą popularnością. To zagraniczny fenomen, który skutecznie działa już w Polsce. Jego obecność jest wysoce korzystna dla wszystkich, a zwłaszcza bardzo zapracowanych i zabieganych kobiet, które mają stale napięty grafik i którym trudno jest wygospodarować choćby odrobinę czasu na wykonywanie różnego rodzaju zabiegów upiększających takich jak chociażby manicure. Ponieważ nail bar znajduje się w ruchliwych i popularnych obszarach miasta, można do niego wstąpić przed pracą, po drodze na ważne spotkanie czy po prostu umówić się tam z przyjaciółką.

W nail barze zatrudniane są profesjonalne kosmetyczki, które dzięki swojemu obeznaniu w panujących aktualnie trendach, pomogą każdej klientce w wyborze odpowiedniego wzoru i koloru. Jakiś czas temu styl;iście zaproponowali outline nails, a więc paznokcie z obwódką. Kobiety od razu pokochały wzór i oszalały na jego punkcie. Paznokieć z obwódką prezentuje się elegancko i modernistycznie. Ponieważ w tym sezonie, zarówno w branży odzieżowej jak i kosmetycznej, króluje biel, a w manicurze barwy metaliczne wciąż przeżywają swój okres świetności, najlepiej prezentuje się połączenie mlecznej bieli ze srebrną obwódką.

Mimo, że wzór wygląda na niezbyt skomplikowany, jego wykonanie jest trudniejsze niż mogłoby się w pierwszej chwili wydawać. Wymaga dużej cierpliwości i wysokiej precyzji. Z pewnością każdej z nas zależy na perfekcyjnym efekcie, dlatego manicure warto wykonać w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Tylko tam możemy zlecić usługę doświadczonej kosmetyczce, dysponującej produktami z górnej półki.

Wykonanie outline nails to proces złożony. Na początku wykonuje się manicure podstawowy, a więc piłowanie paznokci i odsuwanie skórek. W razie konieczności, wykonuje się także odtłuszczenie płytki, co gwarantuje lepszą przyczepność lakieru. Dzięki temu, manicure będzie się dłużej utrzymywał. Następnie nanosimy na płytki podstawową barwę emalii, np. biel. Po wyschnięciu pierwszej warstwy, nakładamy drugą, by manicure był bardziej trwały. Po dokładnym wyschnięciu drugiej warstwy, kosmetyczka, za pomocą specjalnego, cienkiego pędzelka, bardzo uważnie maluje obwódkę wokół płytki. Czasem salony dysponują nawet specjalnymi naklejkami, które przyspieszają zabieg,

Nieważne gdzie jesteśmy w czasie sezonu letniego. Salon w Warszawie, kosmetyczka w Krakowie czy nail bar we Wrocławiu to miejsca, w których możemy wykonać outline nails i czuć się stylowo i modnie.