Piękna i równomierna opalenizna

woman-918532_640

Równomierna, złocista opalenizna dodaje uroku każdej kobiecie. Okazuje się, że pani o nieco ciemniejszym odcieniu skóry wyglądają na zdrowsze, a co więcej, opalenizna optycznie wyszczupla. Wiadomo jednak, że oczekiwania często zderzają się z rzeczywistością i zamiast cieszyć się piękną skórą, narzekamy na zaczerwienienia, poparzenia czy skórę schodzącą z nosa. Najwyższy czas, aby zastosować nowoczesne metody, dzięki którym łatwo i szybko osiągniemy pożądany efekt.

Rynek kosmetyczny stale się rozwija i obecnie mamy dostęp do wielu ciekawych rozwiązań, które zapewnią nam piękny wygląd na bardzo długi. Henna brwi, tzw. trwała wykonywana w salonie fryzjerskim czy paznokcie hybrydowe sprawiają, że kobiety czują się zadbane niewielkim wysiłkiem. Kolejnym zabiegiem tego typu jest wykonywanie opalenizny natryskowej. Rozwiązanie jest równie skuteczne co solarium, a o wiele bardziej zdrowe. Dowodem na to jest fakt, że mogą z niego korzystać nawet dzieci, których skóra jest przecież o wiele bardziej delikatna i podatna na różnego rodzaju podrażnienia czy alergie.

Opalanie natryskowe to jeden z zabiegów, które można wykonywać tylko w profesjonalnym salonie kosmetycznym. W końcu chodzi tu o naszą skórę. Musimy więc mieć pewność, że mamy do czynienia z kompetentnym, doświadczonym personelem, a salon jest wyposażony w profesjonalny sprzęt. Przed dokonaniem wyboru salonu, warto więc określić jak długo działa on na rynku oraz poznać jego opinię wśród dotychczasowych klientek.

Cały proces opalania natryskowego nie jest zbyt skomplikowany. Klientka musi jedynie stać w niewielkim rozkroku i z rękami wyciągniętymi na boki, tak aby umożliwić kosmetyczce równomierne spryskanie całego ciała. Nawet jeżeli pozostajemy w bieliźnie, sytuacja jest nieco intymna, dlatego takt i podejście personelu ma tutaj duże znaczenie. W końcu na naszą opinie o zabiegu ma wpływ nie tylko jego efekt, ale również atmosfera panująca podczas jego wykonywania.

Na to jak będzie się prezentowała nasza opalenizna ma wpływ wiele czynników. Po pierwsze, ważne jest, abyśmy skonsultowały zamierzony efekt z kosmetyczką, która jako kompetentna osoba, pomoże nam dobrać stopień opalenizny do naszej karnacji. Efekt możemy podkreślić odpowiednimi ubraniami. Wiadomo, że opalenizna będzie bardziej rzucała się w oczy jeśli zdecydujemy się na żywe, jaskrawe kolory. Kobiety, które nie lubią zbyt odważnych barw, mogą zdecydować się na biel lub błękit.