Płaszcze na wiosnę

Wiosną, częściej wybieramy płaszcze, ponieważ są eleganckie, klasyczne i do tego dosyć ciepłe. Kurtki zazwyczaj ubieramy wtedy, kiedy wybieramy się na spacer do lasu czy na wycieczkę. Jak zatem stworzyć taką dwuzadaniową garderobę?

Zastanawiasz się czy istnieje jakiś świetny przepis na zbudowanie porządnej, wiosenny garderoby? Szafy, w której zawsze są nasze ulubione ubrania? Tak! Wystarczy tylko, wyposażyć się w trzy rzeczy, które sprawią że zawsze będziemy wyglądały jak milion dolarów – kobieco i wytwornie. Dzisiaj, poznamy takie trzy rzeczy i dowiemy się jak je nosić na co dzień, by pasowały na każdą okazję.

3 niezbędniki eleganckiej damy

Pierwsze ubranie, które każda kobieta powinna mieć w swojej szafie to płaszcz. Może on być w kolorze czerni, brązu, beżu lub szarości. Ważne, żeby nie były to wyzywające ani tęczowe kolory, ponieważ dzięki temu będziemy mogły go założyć  do każdej sukienki i zawsze będziemy wyglądały dobrze. Tutaj znajdziesz wiosenne płaszcze: https://heppin.com/kurtki_plaszcze_damskie_moda_damska_k-128.htm.

Drugim  niezbędnikiem w każdej garderobie jest duża, skórzana torba, która pomieści wszystko to, czego potrzebujemy na co dzień w pracy czy w szkole. Wybierając droższą, ale skórzaną torbę mamy pewność, że będzie nam ona służyła przez kilka sezonów i nie będziemy musiały co kilka miesięcy kupować nowej. To nie tylko duża oszczędność pieniędzy, ale i też miejsca w szafie.

Trzecim elementem niezbędnym w każdej garderobie są kozaki lub botki, najlepiej jeśli będą skórzane i czarne, ponieważ dzięki temu będą pasowały do każdego stroju .

Jeżeli już znamy podstawy eleganckiej i kobiecej garderoby, to teraz pora poznać trzy rzeczy, które przydadzą nam się z szafie jeżeli często wyjeżdżamy na wycieczki.

3 niezbędniki wysportowanej pani

Pierwszą rzeczą jest sportowa kurtka, ponieważ chroni nas przed wiatrem i deszczem.

Drugim elementem takiej garderoby będą buty najlepiej trekingowe.

Trzecim elementem będzie porządny plecak, w którym zmieścimy wszystkie rzeczy potrzebne nam w czasie biwaku czy spaceru.

Jeżeli nie wiesz gdzie kupić taką porządną, sportową kurtkę, to tutaj znajdziesz wiosenne kurtki damskie:  https://heppin.com/kurtki_plaszcze_damskie_moda_damska_k-128.htm.

Pamiętaj, że to tylko propozycje stworzenia dobrej i modnej garderoby, możesz je dowolnie modyfikować i zamieniać według swojego gustu i indywidualnego stylu.