Wizyta w nail barze, czyli ekspresowy manicure

 

nail-polish-281878_640Rynek kosmetyczny stale się rozwija i wciąż powstają nowe rozwiązania, dzięki którym w łatwy i szybki sposób możemy wykonać zabiegi upiększające, których efekty pozostają widoczne na długi czas. Paznokcie hybrydowe, henna brwi, doczepiane kępki rzęs, makijaż permanentny czy opalenizna natryskowa to tylko niektóre z pomysłów, umożliwiającym mniej czasochłonne działanie, mające na celu poprawę wyglądu. Jednym z lepszych pomysłów branży kosmetycznej są nail bary. Pomysł pochodzi zza granicy i staje coraz bardziej popularny w Polsce.

Wymyślenie nail barów zdecydowanie było strzałem w dziesiątkę. Dzięki nim, każda kobieta, nawet ta, która żyje w ciągłym  biegu i nie ma czasu na regularną pielęgnację i upiększanie swoich dłoni, może czuć się stale zadbana i pięknie wyglądać. Do nail baru możemy wstąpić dosłownie w każdej chwili. Zamiast poświęcać wieczór na wykonywanie manicure’u bądź umawianie się na wizytę w salonie kosmetycznym, wystarczy wstąpić do nail baru po drodze z pracy, pomiędzy spotkaniami biznesowymi, przed konferencja prasową czy przy okazji załatwiania innej ważnej sprawy na mieście. Dzięki nail barom, zadbamy o swoje dłonie zawsze, bez względu na to, jak bardzo napięty jest nasz grafik. Piękny i zadbany wygląd to kwestia, na którą każda kobieta powinna zwracać uwagę i brak czasu nie jest tutaj żadną wymówką.

Każdy nail bar charakteryzuje się profesjonalną obsługą. Personel jest stale obeznany w aktualnie obowiązujących trendach, dlatego zawsze możemy liczyć na jego poradę w związku z wyborem koloru lakieru lub wzoru malowanego na paznokciach. Manicure klasyczny, paznokcie w stylu french, magnetyczne paski, neonowe kolory, sweterkowe wzorki czy szklane paznokcie to tylko niektóre z licznych rozwiązań, na jakie możemy się zdecydować w nail barze. Z uwagi na panująca obecnie modę, można zauważyć, że dzisiaj, największą furorę, zdecydowania robią paznokcie szklane. Wszystkie wymienione efekty będą się pięknie prezentowały jeśli zostaną wykonane przez profesjonalną, doświadczoną kosmetyczkę.

Nail bar to również doskonałe miejsce na spędzenie chwili z przyjaciółką. Zabiegane i zapracowane kobiety często rezygnują z częstych spotkań towarzyskich, ze względu na inne priorytety. Wizyta w nail bardzie jest zatem doskonałym pomysłem, aby połączyć pielęgnację dłoni lub stóp ze spotkaniem z przyjaciółką. Podczas gdy klientki będą popijać kawę i rozmawiać, kosmetyczki zajmą się ich paznokciami.