Wosk nie tylko do świec

Nasza skóra może być piękna i kusząca nawet zimą. Wystarczy tylko wybrać odpowiednią metodę depilacji. Jak to zrobić?

Zimowe rozterki 

Zimą często nie przykładamy tak dużej wagi do wyglądu naszej skóry jak latem czy wiosną. Większą część ciała chowamy pod grubymi ubraniami i ciepłymi butami. Ale warto pomyśleć o skórze nawet teraz, kiedy za oknem mróz. Dlaczego? Nasze ciało jest bardzo delikatne i podatne na mikro urazy, których nawet nie widzimy. Możemy łatwo odmrozić stopy czy dłonie, kiedy ich odpowiednio nie zabezpieczymy przed mrozem. Później latem, trudno nam walczyć z niektórymi zmianami skórnymi, zaniedbanymi o tej porze roku. Wiosną zaczynamy nosić lżejsze ubrania i pokazujemy nogi. Dopiero wtedy myślimy o depilacji. Ale klasyczna żyletka czy depilator, również podrażniają skórę i są mało skuteczne. Jak zatem się depilować skutecznie i szybko?

Możesz być piękna nawet zimą

To, że teraz nosimy spodnie i mocherowe swetry, nie oznacza, że nasze nogi nie musza być wydepilowane. Takie kosmetyczne poprawki matki natury, poprawią nam humor i zwiększą pewność siebie. W cieplejsze, zimowe dni będziemy mogły założyć cieńsze rajstopy i bez skrępowania pokazywać idealnie gładkie nogi. Depilacja to klucz do otwarcia bram, do swojej kobiecości. Same dla siebie możemy być seksowne i piękne. Lżejsza pidżama czy krótkie sukienki noszone w domowym zaciszu, dodają nam seksapilu i sprawiają, że czujemy się zadbane i dopieszczone. Zwykła żyletka rani naszą skórę i sprawia, że już po 2 dniach, musimy powtarzać zabieg. Aby jeszcze bardziej nie podrażniać naszej skóry w zimne dni, zamiast klasycznej depilacji żyletką, wybierz wosk u kosmetyczki.

Depilacja woskiem rumiankowym

Depilacja woskiem rumiankowym jest w stu procentach bezpieczna i skuteczna. Dlaczego? Dzięki specjalnej kompozycji żywicy i azulenu nie podrażnia skóry i jest delikatna dla ciała. Aby była bezpieczna, musimy ją wykonać w renomowanym gabinecie kosmetycznym. W idealnym salonie piękności, kosmetyczki są odpowiednio przeszkolone pod względem praktycznym i teoretycznym. Tylko takim gabinetom możesz im zaufać i dzięki nim cieszyć się piękną i gładką skórą nawet zimą. Sprawdź tutaj: http://easywaxing.pl, gdzie możesz znaleźć doskonałe salony kosmetyczne.