Zadbane paznokcie w każdej sytuacji

cosmetology-1471345_640

W kobiecym świecie niezwykle ważną rolę odgrywa wygląd i estetyka. Każda z nas chce mieć piękne, zadbane dłonie i paznokcie. Niestety, w pędzie codzienności często brakuje nam czasu na pielęgnację i malowanie paznokci w domu, tak, by efekt był zadowalający i długotrwały. Na szczęście jest rozwiązanie tego problemu. Manicure hybrydowy.

Wakacje bez stresu
Piasek, słona woda, upalne słońce i dużo ruchu. Paznokcie w czasie letniego wypoczynku nie mają lekko, często łamią się lub rozdwajają w najmniej odpowiednich momentach. Standardowy lakier zwykle zawodzi, odpryskując. A przecież każda z nas marzy o tym, by wyglądać dobrze i czuć się swobodnie, zwłaszcza na wakacjach. Z tego powodu przed wybraniem się na urlop warto pomyśleć o wizycie w profesjonalnym salonie kosmetycznym, gdzie stylistka paznokci zadba o to, by nie tylko dłonie ale i stopy wyglądały zachwycająco i to na dłużej! Jest to możliwe dzięki tak zwanej hybrydzie, czyli połączeniu zwykłego lakieru z żelem, zakładanym na paznokcie na stałe.

Trwałe a jednak zmienne
Dlaczego manicure czy pedicure hybrydowy jest tak dobrym rozwiązaniem? Przede wszystkim trwałość. Lakier hybrydowy nakłada się na paznokcie raz na dwa do czterech tygodni, dlatego nie musisz się już martwić czasochłonnym malowaniem paznokci co kilka dni. Do tego nie odpryskuje i nie zarysowuje się, a paznokcie przez cały czas mają piękny, lustrzany połysk. Co więcej, kolejną zaletą manicure i pedicure hybrydowego jest to, że szansa na złamanie paznokcia podczas letnich zabaw spada do minimum. Płytka paznokcia jest chroniona i to nie tylko pod tym względem. Lakier hybrydowy jest łatwy do usunięcia, nie wymaga piłowania płytki paznokciowej, czyli jej nie uszkadza. Wystarczy aceton, by zmyć kolor, który przestał nam już odpowiadać. Dzięki temu możemy pozwolić sobie na zmiany koloru manicure czy pedicure co kilka tygodni bez niszczenia paznokci. Co więcej, lakier hybrydowy można ozdabiać, tworząc fantazyjne wzory czy doklejając cyrkonie. To wspaniały sposób by dobrze się prezentować przy każdej okazji.

Jak to wygląda w praktyce?
Zabieg wykonuje osoba która jest do tego profesjonalnie przygotowana, bo manicure i pedicure hybrydowy to nie tylko malowanie paznokci. Przede wszystkim stylista zadba o kształt paznokci, wyrówna je i wypiłuje, a także usunie skórki. Taki manicure trwa zwykle niecałą godzinę. Koszt całości zabiegu to około 80 zł, przy czym usunięcie poprzednio nałożonego lakieru hybrydowego zwykle jest bezpłatne. W przypadku pedicure, koszt jest nieco wyższy, powyżej 100 zł. Warto jednak zainwestować w siebie i cieszyć się zadbanym, estetycznym wyglądem dłoni i stóp na dłużej.