Zalety manicure hybrydowego

hand-1008102_640Niemal każdej dziewczynie zdarzyło się wyjść z domu z odpryskanym lakierem. W dzisiejszym zabieganiu często trudno znaleźć dodatkowy czas wolny na wizytę u manikiurzystki, a nawet na pomalowanie paznokci w domu. Wiele do życzenia pozostawiają same lakiery kupowane w drogeriach. Niektóre z nich potrafią się “ukruszyć” już po jednym dniu! Długotrwałe tipsy czy żele niszczą naturalną płytkę paznokcia. Doskonałym rozwiązaniem może się okazać manicure hybrydowy. Zastosowanie tej metody ma wiele zalet.

Nie wszystkim są znale zalety manicure hybrydowego. Kiedyś, żeby przedłużyć trwałość nałożonego na paznokcie koloru kobietom pozostawało nałożenie tipsów, żeli lub akrylu. Te metody rzeczywiście, sprawiały, że kolor utrzymywał się wyjątkowo długo w niemienionym stanie. Niestety, jednocześnie każda z tych metod była bardzo szkodliwa dla płytek paznokci, które ulegały później znacznemu osłabieniu. Manicure hybrydowy stanowi w tym względzie doskonałą alternatywę, pozwalając na uzyskanie pięknego i trwałego koloru, bez zniszczenia paznokci.

Do zalet tego typu manicure należy przede wszystkim długi czas trwałości lakieru – kolor utrzymuje się do dwóch tygodni bez pękania i odpryskiwania, nawet przy wykonywaniu prac domowych. Używanie specjalnej emalii, stanowiącej połączenie tradycyjnego lakieru i żelu oraz naświetlanie go specjalną lampą pozwala na uzyskanie niezwykłego połysku, sztywności, wytrzymałości i nieścieralności. Sam zabieg jest wyjątkowo prosty – nakładanie i ściąganie lakieru nie wymaga piłowania płytki paznokciowej, natomiast czas schnięcia samej emalii wynosi 0 minut. To eliminuje ryzyko uszkodzenia lakieru po wyjściu z salonu. Manicure hybrydowy nie tylko nie niszczy paznokci tak jak żele czy tipsy. Skład lakieru czyni tę metodę neutralną dla zdrowia w ogóle. Kosmetyki są hypoalergiczne, nie posiadają formaldehydu, toluenu itd. Nie można pominąć faktu, że paznokcie wyglądają zdrowo i naturalnie.

Naturalnie, jak każdy zabieg, tak i ten, ma pewne wady. Manicure hybrydowy wymaga posiadania długich paznokci i nie może być łączony z zabiegiem przedłużania. Dodatkowo specjalny zmywacz na bazie acetonu, stosowany przy tego rodzaju manicure jest szkodliwy dla płytki paznokcia. Mimo wszystko to warta uwagi metoda dla wszystkich kobiet szukających długotrwałego rozwiązania problemu. Ostatecznie “hybrydy” stanowią najzdrowszy dla płytki paznokcia zabieg, zapewniając przy tym piękny i intensywny kolor.

Więcej informacji znajdą Pańśtwo na: http://easynails.pl/